Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Product Dimensions | 354D x 354W x 197H |
| Color | Off White |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Recommended Uses For Product | Coffee Table WorkStudy Surface Dining Surface |
| Item Weight | 1 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Square |
Instock
There are no reviews yet.