Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Product Dimensions | 275D x 515W x 18H |
| Maximum Weight Recommendation | 220 Pounds |
| Color | Cappuccino |
| Product Care Instructions | refer to instructions |
| Item Weight | 69 Pounds |
| Frame Material | Glass |
| Top Material Type | Glass |
| Shape | SShape |
Instock
There are no reviews yet.