Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 99 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Square |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Model Number | COF003A |
| Size | 35.4"D x 35.4"W x 16.8"H |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ONBRILL |
| Folded | No |
| Finishes Material | Wood |
| Material | Wood |
| Use | HOME |
| Color | Natural Wood Grain – Rustic Brown+White |
| Item Weight | 40.79 Pounds |
| Included Components | Assembly Guide, LED Light, Installation Tool |
| Special Features | LED App Control |
Instock
There are no reviews yet.