Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | CHENGWEI |
| Product Dimensions | 355D x 355W x 185H |
| Maximum Weight Recommendation | 200 Pounds |
| Color | White |
| Style | Square |
| Item Weight | 78 Pounds |
| Frame Material | Wood |
| Top Material Type | Wood |
| Shape | Square |
Instock
There are no reviews yet.