Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Specific Use | Garden Sofa |
| Model Number | camping pad |
| By Inflating Mode: | External Inflator Pump |
| Material: | Open Foem |
| Size: | 1900*560*50 mm |
| Proof pad types: | Inflatable moisture pad |
| The number of applicable: | Single |
| Net Weight: | 0.552kg |
| Color: | Orange, blue, Green |
Instock
There are no reviews yet.