Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 7 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Style | outdoor / indoor |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | Single-person |
| Brand Name | Yandex |
| Model Number | 150x280cm |
| Type | HAMMOCK |
| is_customized | No |
| Age | Children |
| Pattern Type | multicolor |
| swings for children | swing for children's child |
| Children's swing | sensory swing for children |
| home swing for children | children's hammock |
Instock
There are no reviews yet.