Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Base |
| Model Number | Outdoor Umbrella Base |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Brand Name | APWIKOGER |
| is_customized | No |
| Color | As shown |
| Size | About 380x240mm/14.96×9.44inch |
| Material | ABS |
| A | 3 spin white umbrella insert+white hook |
| B | 3 spin white umbrella insert+White blue double hook |
| C | 5 spin white umbrella insert+white hook |
| D | 5 spin white umbrella insert+White blue double hook |
Instock
There are no reviews yet.