Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | YES |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 60*53*65cm |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Outdoor Camping Chairs |
| Metal Type | aluminum |
| is_customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Material | Metal |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Moon Chair |
Instock
There are no reviews yet.