Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.206 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 14 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 60*50*75cm |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | H007 |
| is_customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Material | Fabric |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Folding Chair |
| Product Name | Rotatable Swivel Chair |
| Color | Brown, Black, Green |
| Weight | 1150g |
| Package Size | 40x15x12cm |
| Function | Rotatable, Folding |
| Used for | Fishing, Climbing, Camping, Picnic, Home, Indoor, Outdoor |
Instock
There are no reviews yet.