Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | CHENGWEI |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Brand | FocusOnHome |
| Product Dimensions | 4449L x 748W |
| Manufacturer | FocusOnHome |
| Material | Rattan |
| Maximum Weight Recommendation | 480 Pounds |
| Item Weight | 78 Pounds |
| Seating Capacity | 200 |
Instock
There are no reviews yet.