Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Folded | Yes |
| Material | Aluminum Pipes, Oxford Fabric, Steel |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Chaise Lounge |
| Color | Black |
| Weight | 13.5 lbs |
Instock
There are no reviews yet.