Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Specific Use | Garden Sofa |
| Material | Metal, Rattan |
| Set Includes | Back Cushion, Chairs, Seat Cushion/Pad |
| Number of Items in Set | 1 |
| Assembly Required | Yes |
| Assembly Status | Assembly Required |
| Chair Width | 45.3" |
| Cushion Color | Dark Gray |
| Features | With Armrest, With Backrest |
| Type | Loveseat |
| Chair Color | Black |
| Cushions Included | Yes |
| Chair Height | 30.7 IN |
| Chair Depth | 28 in |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Umbrella Included | No |
Instock
There are no reviews yet.