Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VKTECH |
| Model Number | Portable Outdoor Canvas Hammock Stand Camping |
| Type | HAMMOCK |
| Pattern Type | solid |
| Age | adults |
| Size: | 200 X 150cm/78.74 X 59.06" |
| Material: | Canvas |
Instock
There are no reviews yet.