Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.359 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Style | outdoor |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | None |
| Model Number | 400 |
| Type | Hammock Straps & Belts |
| is_customized | No |
| Pattern Type | Width 5.0 cm * length 1m |
| Age | adults |
| Net weight | 320g |
| Quantity | 2pcs |
| Material | high strength polyester |
Instock
There are no reviews yet.