Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 28x22x24cm |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | yl-1125 |
| Brand Name | LELINDA |
| is_customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Material | Plastic |
| Specific Use | Beach Chair |
Instock
There are no reviews yet.