Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 31x27x23.5cm |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Folded | Yes |
| Material | Plastic |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Fishing Chair |
Instock
There are no reviews yet.