Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | None |
| Brand Name | OOTDTY |
| Model Number | J2FB |
| Type | HAMMOCK |
| is_customized | No |
| Age | Children |
| Sizes A | 213x150cm/83.86×59.06in |
| Sizes B | 140x100cm/55.12×39.37in |
| Material | Polyester |
| Suitable for | kitchen, bathroom or balcony |
Instock
There are no reviews yet.