Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 24 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand | VEVOR |
| Item Model Number | JH-505 |
| Product Weight | 10.46 kg / 23 lbs |
| Product Dimensions(LxWxH) | 6720x730x945 mm / 265x29x37 inches |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.