Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| is_customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Specific Use | Garden Chair |
| Product Dimensions | 32L x 25W |
| Color | Beige |
| Manufacturer | Magshion |
| Material | Polyester Cotton |
| Maximum Weight Recommendation | 350 Pounds |
| Item Weight | 13 Pounds |
| Seating Capacity | 1 |
Instock
There are no reviews yet.