Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 13 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | YES |
| Size | 8/10in |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Folded | Yes |
| Material | Metal |
| Specific Use | Garden Chair |
| Model | JK603 |
| Color | Green |
| Style | Foldable |
| Weight Capacity | 330 lbs / 150 kg |
| Main Material | A3 Steel + EVA |
Instock
There are no reviews yet.