Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 143 × 16 × 16 cm |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Product Color | Gray White Pattern |
| Support Stand Type | Without Stand |
| Spreader Bar Type | Straight Hardwood |
| Maximum Load Capacity | 480lbs |
| Total Unfolded Length | 122 in / 3100 mm |
| Net Weight | 10.5 lbs / 4.75 kg |
| Bed Dimensions | 55.1 x 74.8 in / 1400 x 1900 mm |
Instock
There are no reviews yet.