Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 62 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Specific Use | Beach Chair |
| Item Model Number | AJ-22-4 |
| Color | Gray/Pink/Blue |
| Product Weight | 10.1 lbs / 4.6 kg |
| Main Material | PVC+PP+TPE |
| Maximum Bearing Capacity | 660 lbs / 300 kg |
Instock
There are no reviews yet.