Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | YES |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| is_customized | Yes |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Chaise Lounge, Rustic |
| Size | 36x31x28in x2P |
| Color | Dark Blue |
| Shape | anthropomorphic |
| Item dimensions L x W x H | 31 x 28 x 36 inches |
| Item Weight | 451 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.