Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Cross Base Size | 39.25" L x 39.25" W x 2.25" H |
| Material | Aluminum, Steel, Polyester |
Instock
There are no reviews yet.