Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 148 × 28 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | None |
| Color | Gray |
| Support Stand Type | T-Shaped Stand |
| Bed Dimensions | 55.1 x 74.8 in / 1400 x 1900 mm |
| Stand Dimensions | 148 x 38.9 x 41.3 in/3760 x 987 x 1050 mm |
| Total Unfolded Length | 22 in/3100 mm |
| Maximum Load Capacity | 480lbs |
| Net Weight | 35.3 Ibs /16 kg |
Instock
There are no reviews yet.