Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Style | Minimalist Modern, Tanning Lounge XXL |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| is_customized | Yes |
| Specific Use | Garden Chair |
| Product Dimensions | 752D x 268W x 118H |
| Color | Amber Tan |
| Back Style | Solid Back |
| Special Feature | Foldable |
| Material | Alloy Steel |
| Seat Material Type | Alloy Steel |
| Maximum Weight Recommendation | 500 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.