Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 51 × 37 cm |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Folded | No |
| Material | Synthetic Leather |
| Specific Use | Beach Chair |
| ltem Model Number | ZT12FTBG-US/EU |
| Product Weiqht | 20.1kg/44lbs |
Instock
There are no reviews yet.