Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | YANYING |
| Origin | US(Origin) |
| Size | Full |
| Product Dimensions | 75L x 54W x 8Th |
| Top Style | Gel Top |
| Cover Material | Fabric eg cotton polyester |
| Number of Layers | 3 |
| Fill Material | Gel Memory Foam |
| Special Feature | Cooling Breathable |
| Color | White |
| Model Name | Cooling Gel Green Tea Infused Mattress |
| Item Weight | 38 Pounds |
| Item Firmness Description | Medium Firm |
| Age Range (Description) | Adult |
| Construction Type | Memory Foam |
Instock
There are no reviews yet.