Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Cell Number | 6 (inclusive) -9 (inclusive) |
| Length | 23.6 in |
| Width | 9.3 in |
| Height | 70.9 in |
| Material | Wood |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.