Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 64 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Size | 78x60x61cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Plastic |
| Model Number | Kids Weaning Table and Chairs Set |
| Origin | Mainland China |
| Type | set |
Instock
There are no reviews yet.