Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 118D x 2559W x 2618H |
| Maximum Weight Recommendation | 50 Pounds |
| Color | Rustic Brown |
| Recommended Uses For Product | End Table For Couch Side Table for Living Room Nightstands |
| Item Weight | 2204 Pounds |
| Frame Material | Metal |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.