Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Walnut |
| Recommended Uses For Product | Electronics Decorative items Books |
| Product Dimensions | 1575D x 1575W x 267H |
| Special Feature | BuiltIn Charging Station |
| Material | Engineered Wood Wood |
| Style | MidCentury Modern |
| Number of Doors | 2 |
| Shape | Oblong |
Instock
There are no reviews yet.