Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | pp cotton |
| Size | 50x50x45cm |
| Brand Name | OTAUTAU |
| Origin. | China |
| Classification of plush | Short plush |
| colour | panda/bear/duck/unicorn |
| Styling Category | Cfartoon animals |
| Age | 0-14 age |
| Filler | PP cotton |
| Model number | SF165-with filler |
Instock
There are no reviews yet.