Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 47 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Cell Number | 1 (inclusive) -5 (inclusive) |
| Length | 31.5" |
| Width | 9.4" |
| Height | 40" |
| Material | Wood |
| Model Number | Toy and Book Organizer |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.