Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | Lit |
| With Safety Boards | No |
| Finishes Material | Wood Veneer Skin |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Material | wood, Solid wood |
| Type | Bed |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| brand | Duolaimeng |
| model | AS01-MD-809 |
| Finish pattern | abstract |
| style | Cream wind |
| size | 1200mm*2000mm, 1350mm*2000mm, 1500mm*2000mm, 1800mm*2000mm |
| Popular elements | log |
| gross weight | 100 |
| Finishing material | leather |
| Leather finishing technology | soft surface |
| Is there a safety barrier | no |
| Do you bring a study desk | no |
| Can it be customized | yes |
| Additional features | store |
| Do you have storage space? | Without |
| Furniture structure | assemble |
| Deliverable/installable | All cities |
| place of production | Guangdong Province |
| Prefecture and city | Foshan City |
| county | Shunde district |
| Packaging volume | 0.6 |
| Can taxis be transported | no |
| Style positioning | Luxury Quality |
| Logistics | Free shipping |
| Optional logistics | DHL FEDEX UPS |
| Product Name 1 | Camas |
| Product Name 2 | Cama Infantil |
| Product Name 3 | Bett |
| Product Name 4 | Kinderbett |
| Product Name 5 | Camas De Dormitorio |
| Product Selling Points 1 | Kids Bed Set Furniture |
| Product Selling Points 2 | Bedroom Set Furniture |
| Product Selling Points 3 | Furniture Home |
Instock
There are no reviews yet.