Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | Lit |
| With Storage Space | Without Drawer |
| With Safety Boards | No |
| Finishes Material | Wood Veneer Skin |
| Origin | Mainland China, Jiangxi Province |
| Material | wood |
| Type | Bed |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Wooden material | Matsuki |
| Decorative pattern | landscape |
| style | Minimalist and modern |
| size | 1200mm*2000mm, 1350mm*2000mm, 1500mm*2000mm, 1800mm*2000mm |
| gross weight | 1.2 |
| Finishing material | leather |
| Leather finishing process | soft surface |
| Is there a safety barrier | not |
| Do you bring a study desk? | not |
| Is it customizable? | not |
| Additional features | store |
| Do you have storage space? | Without it, with air pressure high box, with more than 2 drawers |
| Furniture structure | put together |
| Deliverable/installable | All cities |
| City level | Ganzhou City |
| county | Nankang City |
| Packing volume | 1.2 |
| Whether a taxi is transportable | not |
| Style positioning | Artistic style |
| Installation Instructions Details | Installation instructions are provided |
| Logistics | Free shipping |
| Optional logistics | DHL FEDEX UPS |
| Product Name 1 | Camas |
| Product Name 2 | Cama Infantil |
| Product Name 3 | Bett |
| Product Name 4 | Kinderbett |
| Product Name 5 | Camas De Dormitorio |
| Product Selling Points 1 | Kids Bed Set Furniture |
| Product Selling Points 2 | Bedroom Set Furniture |
| Product Selling Points 3 | Furniture Home |
Instock
There are no reviews yet.