Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | sponge |
| Size | 54L x 34W x 28H |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.