Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 158D x 197W x 237H |
| Maximum Weight Recommendation | 350 Pounds |
| Color | White and Gold |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth Wipe with Damp Cloth |
| Item Weight | 43 Pounds |
| Frame Material | Metal |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.