Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 157D x 236W x 242H |
| Maximum Weight Recommendation | 220 Pounds |
| Color | Grey |
| Product Care Instructions | Please check all the parts are intact when you received |
| Item Weight | 83 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.