Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103 × 37 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Cell Number | 6 (inclusive) -9 (inclusive) |
| Length | 60cm |
| Width | 29cm |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Room Type | Kid Room, Living Room, Daycare, Study Room, Nursery |
| Number of Shelves | 3 |
| Special Feature | Anti-toppling device |
| Product Dimensions | 23.5"D x 11.75"W x 35.5"H |
| Age Range (Description) | Kid |
| Finish Type | Painted |
| Product Care Instructions | Wipe Clean |
Instock
There are no reviews yet.