Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.332 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 19 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | sponge |
| Size | 58 cm |
| Model Number | Toddler Chair |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Toddler Chair | Toddler Kids Couch |
| 2 in 1 Kids Sofa Chair | Comfy Toddler Chair Folding Out |
| Convertible Sofa to Lounger | Toddler Play Couch Fold Out |
Instock
There are no reviews yet.