Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Sofa Type | One Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | High Quality PP cotton, High Quality PP cotton |
| Size | 60cm*45cm, 60cm*45cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | BSS2152144 |
| Origin | Mainland China |
| Color | Pink/Red/Blue/White |
| Material | Short Plush |
| Usage | Plush Toy/Baby Sofa |
| Features | Soft/Comfortable/Skin-Friendly |
Instock
There are no reviews yet.