Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Storage Space | Without Drawer |
| With Safety Boards | Yes |
| Style | Minimalist Modern |
| Finishes Material | other |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bed, Baby Changing Station |
| Material: | HDPE |
| Load Capacity: | 33lbs |
| Screw Size: | d 10 mm |
| Product Size: | 33.5×22.4×18.5 inch |
| Product Weight: | 22lbs |
Instock
There are no reviews yet.