Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 42 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Sofa Type | One Seat |
| Filling | sponge |
| Size | W50*D45*H44cm |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 17.75"D x 19.75"W x 17.25"H |
| Back Style | Cushion Back |
| Material | Faux lamb fleece, Eucalyptus wood, Foam |
| Frame Material | Eucalyptus Wood |
Instock
There are no reviews yet.