Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Wood, Wood |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Room Type | Kids Room, Living Room, Playroom, Nursery |
| Number of Shelves | 2 |
| Special Feature | Lightweight |
| Product Dimensions | 64"D x 43"W x 43"H |
| Style | Modern |
| Age Range (Description) | Kid |
| Finish Type | white |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Size | 64D x 43W x 43H cm |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Shelf Type | Tiered Shelf |
| Shape | Triangular |
Instock
There are no reviews yet.