Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 112 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Layers | Two Layers |
| Size | 102cm*61.5cm*33cm |
| Style | American Country |
| Material | Wood |
| Model Number | CO-SB-05 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cabinet |
Instock
There are no reviews yet.