Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 41 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Layers | One Layer |
| Size | L60*W30*H50cm, Large |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Wood, Engineered Wood, Pine |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cabinet |
| Seat Height | 19.75 Inches |
| Frame Material | Engineered Wood |
Instock
There are no reviews yet.