Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 9 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Layers | Three Layers |
| Size | L63*W30*H66cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Wood |
| Brand Name | QABA |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cabinet |
| Special Feature | Cute Design |
| Product Care Instructions | Wipe Clean |
| Manufacturer | Aosom LLC |
| Model Name | Kids Storage Shelf |
Instock
There are no reviews yet.