Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 43 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Sofa Type | Two Seat |
| Inflatable | No |
| Filling | sponge |
| Size | L83*W42*H41cm |
| Origin | Mainland China |
| Seat Depth | 7 inches |
| Product Dimensions | 16.5"D x 32.75"W x 16.25"H |
| Item Weight | 19.8 Pounds |
| Special Feature | Storage Ottoman, Non-Toxic Materials, Plush Padding |
Instock
There are no reviews yet.