Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 113 × 45 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Layers | One Layer |
| Size | 39.3"L x 15.7"W x 16.1" H |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Wood, Particleboard, MDF |
| Model Number | WH141CW01 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cabinet |
| Place Of Origin | China |
| Color | Walnut/white |
| Package Contents | 1 x Toy Cabinet; 1 x Accessory Kit; 1 x Instructions |
Instock
There are no reviews yet.